Dolar : Alış :3.4956 / Satış :3.5019
Euro : Alış :4.1183 / Satış :4.1257
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde14 Kategoride 32485 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilkyardım eğitimleri başladı

11 Ocak 2017 -kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilkyardım eğitimleri başladı
Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilkyardım eğitimleri başladı

Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilkyardım eğitimleri başladı

Süleymanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği ilkyardım eğitimi kursu başladı. Süleymanpaşa Kent Konseyi Binası toplantı salonunda verilen eğitimde, kursiyerlere temel ilk yardım bilgisi verilerek, uygulama alanları gösteriliyor.

İKİ AY SÜRECEK

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından verilen ilk yardım eğitiminin iki ay sürmesinin planlandığı belirtildi. İlkyardım konusunda farkındalık yaratmak ve yanlışların önüne geçip doğruları öğretmek üzere başlatılan eğitimlerde, vatandaşların acil durumlarda ilk müdahale konusunda bilgilendirilmesi hedefleniyor.

HER TÜR ACİL DURUMDA İLK YARDIM BİLGİLERİ VERİLECEK

Eğitim kapsamında katılımcılara genel ilk yardım bilgileri, hasta/yaralının ve olay yerinin değerlendirilmesi ve pratik eğitimi, temel yaşam desteği ve pratik eğitimi, kanamalarda ilk yardım ve pratik eğitimi, yaralanmalarda ilk yardım ve pratik eğitimi, yanık, donma ve sıcak çarpmalarında ilk yardım, kırık, çıkık ve burkulmalarda ilk yardım, bilinç bozukluklarında ilk yardım, zehirlenmelerde ilk yardım, hayvan ısırmalarında ilk yardım, burun, göz ve kulağa yabancı cisim kaçmasında ilk yardım, boğulmalarda ilk yardım ile hasta taşıma teknikleri ve pratik eğitimleri verilecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :