Süleymanpaşa Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarında vites yükseltti

Süleymanpaşa Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarında vites yükseltti
18.03.2020

Göreve geldiği günden bu yana Süleymanpaşa’nın bozuk yollarının yapımı için adeta seferberlik ilan eden Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, havaların ısınması ile birlikte yol ve kaldırım çalışmalarını hızlandırdı.

BOZUK YOLLAR YENİLENİYOR

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Yol hayattır, yol medeniyettir” sözünün ışığında şehrin birçok yerinde eş zamanlı olarak devam eden çalışmalarda Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerince bozuk yollara müdahale edilerek yenileme çalışmalarına başlanıldı.

KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILDI

Yapılan yollardaki kaldırım eksikliğine de çözüm olan Başkan Yüksel ve ekibi, vatandaşların güvenli bir şekilde yürüyebilmesi için yol çalışmalarının yanı sıra kaldırım çalışmalarını da hızlandırdı.

ÇALIŞMALAR MAHALLE SAKİNLERİ İLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNARAK YAPILIYOR

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar ile çalışmaları yerinde inceleyen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Yükselen bir Süleymanpaşa” gayesi ile mahalle sakinleri ile de fikir alışverişinde bulunarak şehrin ihtiyaçlarını ve görülen aksaklıklarını gidermeye çalıştığını bir kez daha kanıtladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: