DOLAR 8,7540
EURO 10,3892
ALTIN 496,61
BIST 1.391
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 26°C
Gök Gürültülü
Tekirdağ
26°C
Gök Gürültülü
Paz 24°C
Pts 27°C
Sal 28°C
Çar 29°C

Süleymanpaşa Belediyesi Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması Ödül Töreni yapıldı

Süleymanpaşa Belediyesi Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması Ödül Töreni yapıldı
12.03.2021

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 12 Mart İstiklâl Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü programı içerisinde Süleymanpaşa Belediyesi tarafından İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması ödül töreni Sğleymanpaşa Belediyesi Tarihi Bina yanında bulunan alanda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası günün anlam ve önemini belirten konuşmada Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel birer konuşma yaptılar.

Lise Kategorisinden 88 video olmak üzere dereceye giren öğrenciler :

Lise kategorisi 1. Üzeyir Gönenç CANDAN – Tekirdağ Namık KEMAL Lisesi
Lise kategorisi 2. Berkay ÇELİKKOL-TBB Sosyal Bilimler Lisesi
Lise kategorisi 3. Yağmur Eylül IRMAK-Tekirdağ Namık KEMAL Lisesi

Orta okul Kategorisinden 245 video olmak üzere dereceye giren öğrenciler :

Ortaokul kategorisi 1. Yağız Alp YAYIN – Özel Bilgi Koleji Ortaokulu
Ortaokul kategorisi 2. Burak ŞAHİN –Şehit Mehmet ŞENGÜL Ortaokulu
Ortaokul kategorisi 3. Ekin DOĞRUKARTAL – Şehit Mehmet ŞENGÜL Ortaokulu

İlkokul Kategorisinden 358 video olmak üzere dereceye giren öğrenciler :

İlkokul kategorisi 1. Büşra BEKDEMİR –Hüseyin Pehlivan İlkokulu
İlkokul kategorisi 2. Mehmet Ali DEMİREL –Cafer TAYYAR İlkokulu
İlkokul kategorisi 3. Emine Berra KAHYA –Karacakılavuz İlkokulu

Anasınıfı Kategorisinden 76 video olmak üzere dereceye giren öğrenciler :

Anasınıfı kategorisi 1. Beren KIVRAK-Mehmet Akif ERSOY İlkokulu
Anasınıfı kategorisi 2. Defne KIRAN –Vedat ÇELİKER Anaokulu
Anasınıfı kategorisi 3. Hamdi Mert GÜREK – Çınarlı Anaokulu

ZİÇEV öğrencilerinden 3 tanesi de özel ödül verildi.

Yarışma Ödül törenine Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Milli Eğitim Müdür Vekili İlhan Koçer, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla, Tarım Orman İl Müdürü Oktay Öcal, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sinan Kaan Tohumcu, Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk, Ak Parti Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkanı Bahar Sarıgül, Ak Parti İl Başkan Yrd. İlker Özden, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Saygı, Sabri Çınar, Hüseyin Uzunlar, Şenol Karaküçük, Gamze Demir, Süleymanpaşa Belediye Müdürleri Suat Durmaz, Nuray Aşan, Şeniz Özarslan, Kenan Taşkın, Av. Sevilay Bozdoğan, Gülcan Erol, Rafet Bayrak, Yaşar Yavaş, Hafize Çelik, Salih Nurittin Çevik, Konservatuvar Başkanı Salih Demirci öğrenci velileri, öğretmenler ve belediye görevlileri katıldılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.