Süleymanpaşa Belediyesi çöp konteynerlerini de dezenfekte ediyor

Süleymanpaşa Belediyesi çöp konteynerlerini de dezenfekte ediyor
16.03.2020

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, şehrimizde Korona Virüsü’ne karşı başlattığı mücadele kapsamında aldığı tedbirlerini arttırmaya devam ediyor.

“Atmazsan Batmaz” sloganıyla rutin çöp toplama işlemini şehrin dört bir yanında gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöplerin toplanmasının ardından da çöp konteynerlerinin tek tek yıkama çalışmasını yapıyor.

İLAÇLI SUYLA DEZENFEKTE EDİLİYOR

Alınan çöplerin ardından konteyner yıkama makinesi ile alınan konteynerler ilaçlı suyla dezenfekte edilirken olası bir virüs kaynağı olma durumunun önüne geçiliyor.

YÜKSEL: “BU İLLETİ HİÇBİR VATANDAŞIMIZA BİR ŞEY OLMADAN BİR AN ÖNCE DEF ETMEK İSTİYORUZ”

Korona Virüsüne karşı Süleymanpaşa Belediyesi olarak çalışmaları en üst seviyeye çıkardıklarını dile getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle gerekli çalışmaları titizlikle yürütmekteyiz. Aldığımız tedbirler kapsamında daha önceden de gerçekleştirdiğimiz konteyner yıkamalarımızı sıklaştırarak dezenfekte etmekteyiz. Devletimizin aldığı tedbirler kapsamında özellikle dezenfekte çalışmalarımızı en üst seviyeye çıkarıp bu illeti hiçbir vatandaşımıza bir şey olmadan bir an önce def etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: