Dolar : Alış : 3.4956 / Satış : 3.5019
Euro : Alış : 4.1183 / Satış : 4.1257
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32485 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

RuseAngelKanchev Üniversitesinden NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti

20 Haziran 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»RuseAngelKanchev Üniversitesinden NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti
RuseAngelKanchev Üniversitesinden NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti

 

Bulgaristan’da bulunan Ruse” AngelKanchev” Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. VelizeraPencheva beraberindeki heyet ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette iki üniversite arasında mevcut işbirliği yapılması, gelecekte planlanması düşünülen bilimsel projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken; görüşmeler sonucunda öğretim üyesi ve öğrenci değişimi konularının yanı sıra, iki üniversiteninortaklığında bilimsel projeler üretilmesi için çalışmalar yapılması gerektiği kaydedildi.

Ziyarette Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, Ruse” AngelKanchev” Üniversitesi Yabancı Öğrenciler Bölümü Müdürü Prof. Dr. KrasimirVelikovMartev ve Yabancı Öğrenciler Bölümü Müfettişi Nevin Hebibova da bulundu.

Rektör Prof. Dr. VelizeraPencheva’nınÜniversitesitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e günün anısına Ruse” AngelKanchev” Üniversitesi diploması takdim etti.

Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’in Ruse” AngelKanchev” Üniversitesinden gelen heyete Fen Edebiyat Fakültesi, Morfoloji Binası, NABİLTEM, Sosyal Yaşam Merkezi ve Spor Kompleksi’ni gezdirmesi ile ziyaret noktalandı.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :