Dolar : Alış : 4.8464 / Satış : 4.8551
Euro : Alış : 5.6817 / Satış : 5.6920
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG24°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37016 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

RODOSTO CUP VE YELKEN BALKAN ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

16 Şubat 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»RODOSTO CUP VE YELKEN BALKAN ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARI BAŞLADI
RODOSTO CUP VE YELKEN BALKAN ŞAMPİYONASI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Tekirdağ Yelken kulübü Süleymanpaşa belediyesi gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü ile yelken federasyonu tarafından Tekirdağ da yapılacak olan rodosto cup ve balkan yelken şampiyonası ön hazırlıkları bu gün Yelken Federasyonu başkanı D. Özlem Akdurak ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla başladı.
Tekirdağ’a gelen federasyon üyeleri ilk toplantılarını Tekirdağ yelken tesislerinde yaptılar. Ardından gençlik hizmetleri ve spor şube müdürü Abdülkerim Kasap ve S.paşa belediye başkanı Ekrem Eşkinatla yapılacak organizasyonla ilgili detaylı bilgileri paylaştılar.
Yelken kulübünde yapılan toplantıya Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Melih Dilikoğlu, Ali Doğaner, MHK Başkanı Hakan Kütük, Teknik Kurul Üyesi Hüsnü Levent, Yelken kulübü başkanı Eren Cicioğlu, Tekirdağ Yelken İl Temsilcisi Ş.Birol Uzel ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Komodoru Göksel Karaevli,Emre Karslı, Muzaffer Destereci ,Özkan Özdemir, Feyzal Yarapsanlı, Çağatay ÇAvuşolu, Tekirdağ yelken kulübü onursal başkanı Kasım Uzel de katıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :