DOLAR 6,8653
EURO 7,7862
ALTIN 399,12
BIST 8,6668
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Tekirdağ 27°C
Gök Gürültülü

Regatta 2019 Ödül Töreni Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübünde yapıldı

Regatta 2019  Ödül Töreni Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübünde yapıldı
14.01.2020

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Başkanı Eren Cicioğlu açılış konuşmasını yaparak sporcuları tebrik etti.

https://www.youtube.com/watch?v=Q2XDeT6Zejc

Cicioğlu’nun konuşmasının ardından yelken okullarında başarılı olarak takımlarımıza katılan sporcularımızın takdimi yapıldı. Ardından Tekirdağ Trofesi Ödül Töreni, Gelecek vaad eden Optimist ve Laser Takımı sporcularımızın ödüllendirilmesi, Regatta’19 Ödül Töreni, 2019 TYF Türkiye Birinciliği’nde başarılı olan sporcularımızın onurlandırılması, 2019 yılında Türk Milli Takımı adına yarışan sporcularımızın onurlandırıldı. ,,
2019 Yılında yaptığımız yelken okullarında başarılı olan kursiyerler; 2019 Yelken Okullarımızda eğitim alan 150 sporcu arasından, kulüp antrenörlerinin yetenek, çalışma disiplini ve yarış sonuçlarına bakarak seçtiği 17 yeni sporcumuza takıma hoş geldin hediyelerini verildi.
Tuna Kaya, Eren Çakır, Kuzey Babacan, Dora Özdemir, Elif Karabacak, Ahmet Arel Barut, Ayşenur Köktay, Deniz Ali Gökkurt, Burak Ateş Bayol.

Yeni seçilen diğer sporcular; Şimal Sayar, Alperen Güner, Mehmet Emir Gültek, Şeref Tuğra Sayar, Efe Erdinç Yapan, Ragıp Kayra Çetin, Cankut Nal, Alptuğ Ayaz Sungur’a ödülleri verildi. 2019 Tekirdağ Optimist Trofesi’ni kazanan
sporcular: Ege AYYILDIZBAYRAKTAR. Sporcu Trofesini geçen yılın sahibi Meriç ERDAĞLI’dan alıyor. 2 Ekin Su GÖKKURT, 3 Kutsal Güneş KURNAZ, 4 İlayda ŞEN, 5 Birce Su ÇOBAN
2019 Tekirdağ Laser 4.7 Trofesi’ni kazanan sporcu: Meriç ERDAĞLI. Sporcu Trofesini geçen yılın sahibi Zülal Alev Erkan’dan aldı. 2. Arda AYYILDIZBAYRAKTAR
2. Cem EREN
3. Melek PEHLİVANOĞLU
4. Kaan BOLAT
2019 Tekirdağ Laser Radial Trofesi’ni kazanan sporcumuz: Mehmet Ata Erez. Sporcumuz Trofesini geçen yılın sahibi Ayşenur Orhan’dan alıyor.
2. Emrah ARZIK
3. Osman AKSOY
Optimist Kızlar Kategorisi
1. Ekin Su Gökkurt
2. İlayda Şen
3. Birce Su Çoban
Optimist Junior Kategorisi
1. Kutsal Güneş Kurnaz
2. Demir Yarapsan
3. Nil Sebla Yulaf
4. Deniz Sezen
5. Defne Kadam
Optimist Junior Kızlar Kategorisi
1. Nil Sebla Yulaf
2. Defne Kadam
3. Naz Defne Genç
1. Gelecek vaad eden Optimist, Laser, 420, Omega Takımı sporcularımızın ödüllendirilmesi
Antrenmanlarla performansını yükselten, her yarışta performansını biraz daha yükselten, kürsünün yolunu gözleyen sporcularımızda sıra;
Esila İŞGÖREN, Naz Defne Genç, Utku AKSOY,Emin Aras Yılmaz, Melike Neva Bostancı, Melis Bolat, Eda Kadam, Boran Öden, Ege Subaşı, Doruk Aslan, Mustafa Kaan Özay, Ali Burak Ünal, Başar Gökçe, Ege Noyan TOPDEMİR, Ali Burak ÜNAL, Kaan BOLAT, Melek PEHLİVANOĞLU
5. Regatta 19 ödül töreni
2008’in Kasım’ında ilk heyecanla başladığımız Regatta törenlerimizde bu yıl 12. Regatta’yı yapmanın vermiş olduğu gurur ile, bugün bu görkemli çatının altında sizlere yılın en başarılı sporcularını sunmaktan onur duyarım.
Regatta’19 Optimist Genel Klasman Şampiyonu;
1. Kutsal Güneş KURNAZ
2. Ekin Su GÖKKURT
3. İlayda ŞEN
4. Ege AYYILDIZBAYRAKTAR
5. Birce Su Çoban
Regatta’19 Optimist Kızlar
1. Ekin Su GÖKKURT
2. İlayda ŞEN
3. Birce Su ÇOBAN
Regatta’19 Optimist Junior
1. Kutsal Güneş KURNAZ
2. Demir YARAPSAN
3. Deniz SEZEN
4. Nil Sebla YULAF
5. Defne KADAM
Regatta’19 Optimist Junior Kız
1. Nil Sebla YULAF
2. Defne KADAM
3. Gurur ERSÖZ
Regatta’19 Laser 4.7 Genel Klasman
1. Zülal Alev ERKAN
2. Meriç ERDAĞLI
3. Cem EREN
4. Melek PEHLİVANOĞLU
5. Kaan BOLAT
Regatta’19 Laser Radial Genel Klasman
1. Osman AKSOY
2. Mehmet Ata EREZ
3. Emrah ARZIK
TYF Türkiye Birinciliği Optimist Junior Genel Klasman 3.sü Kutsal Güneş Kurnaz
TYF Türkiye Birinciliği Optimist Kız 2.si Ekin Su Gökkurt
TYF Türkiye Birinciliği Laser 4.7 Genel Klasman 3.sü Meriç Erdağlı
TYF Türkiye Birinciliği Laser 4.7 Genel Klasman 4.sü ve Kızlar 1.si Zülal Alev Erkan
2019 Yılında Türk Milli Takımı adına yarışan sporcularımızın Onurlandırılması
Nil Sebla Yulaf Balkan Şampiyonası
Zülal Alev Erkan Dünya 5.si
Kutsal Güneş Kurnaz Balkan 2.si
Ege Ayyıldızbayraktar,Ekin Su Gökkurt, İlayda Şen ve Kutsal Güneş Kurnaz Avrupa Takım 6.sı
Programa Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Başkanı Eren Cicioğlu, Yelken İl Temsilcisi Şenol Birol Uzel, Yönetim Kurulu üyeleri Göksel Karaevli, Umur İnanç, Osman Serez, Kasım Uzel, Berk Uzel, Bingül Uzel, Bülent Uzel, Erkan Pehlivanoğlu, Uğur Erdağlı, Erkan Yarapsanlı, Aden Koleji Emrah Yalçıntaş, Aka Koleji Müdürleri Gökhan Öztürk ve Selma Beyazova, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi İlkokulu Müdürü Ömer Faruk Çiftçi ile çok sayıda davetli katıldı.
.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.