Dolar : Alış : 4.8464 / Satış : 4.8551
Euro : Alış : 5.6817 / Satış : 5.6920
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG24°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37016 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ölü olarak bulunan keçiler tedbirli bir şekilde kontrol edilip gömüldü

16 Şubat 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Ölü olarak bulunan keçiler tedbirli bir şekilde kontrol edilip gömüldü
Ölü olarak bulunan keçiler tedbirli bir şekilde kontrol edilip gömüldü

Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezine gelen “Süleymanpaşa – Malkara yolu üzerinde ölü keçiler bulunması” ihbarını alan Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Malkara yolu üzeri Aşağıkılıçlı Mahallesi yolu sapağındaki vakada 15 ölü keçi ile karşılaştı.

15 KEÇİ ÖLÜ OLARAK YOL BOYUNA TERK EDİLMİŞ

Nöbetçi Zabıta ekipleri yaptıkları inceleme sonucunda, kim ya da kimler tarafından terk edildiği belli olmayan 15 adet keçinin ölü olarak yol kenarına bırakıldığını tespit ederken olayla ilgili yapılan kontrollerden sonra, gerekli raporların tutulması için Süleymanpaşa İlçe Jandarma Komutanlığına ve Süleymanpaşa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkililerine haber verdi.

HASTALIĞA RASTLANMADI

Süleymanpaşa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri tarafından hayvanların bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığını araştırmak için iç organları boşaltılıp incelenirken yapılan inceleme sonucunda hayvanların herhangi bir hastalık taşımadığı ifade edildi.

DEZENFEKTE YAPILARAK GÖMÜLDÜLER

İnceleme ve tutanakların tutulmasının ardından 15 ölü keçi Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kazdığı derin çukurlara dezenfekte işlemi gerçekleştirerek gömüldü.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :