Dolar : Alış : 3.4757 / Satış : 3.4820
Euro : Alış : 4.1725 / Satış : 4.1801
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG26°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32842 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MUSTAFA YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

18 Ekim 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»MUSTAFA YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI
MUSTAFA YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ AK PARTİ MKYK ÜYESİ MUSTAFA YEL 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

“Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet sunmak hususunda emeğini esirgemeyen, bizlerle mahallelerin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan, gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürütmektedir. Onun için muhtarlar, bütün siyasi tarihimiz boyunca en fazla önem verdiğimiz, en fazla yol arkadaşlığı yaptığımız kesim olmuştur. Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olmak gerçekten rütbelerin en büyüğüdür. Dolayısıyla, halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar.Milletimizin tercihiyle iş başına gelmiş muhtarlarımız olarak, Türkiye’nin sorunlarının çözümünde her birinizin inisiyatif alması, öncülük yapması, milletimize rehberlik etmesi hem son derece önemlidir, hem de son derece değerlidir”

Muhtarlarımızın güçlü olması, demokrasimizin, şehrimizin ve ülkemizin güçlü olması demektir. Milletimizin iradesinin gerçek anlamda tecelli etmesi ve demokrasimizin gelişmesi için daima muhtarlarımızın yanındayız. AK Parti İktidarı olarak, değerli muhtarlarımıza özel bir günü ihdas etmiş olmanın da ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Ahirete irtihal etmiş muhtarlarımıza Allah’tan rahmet, hayatta olan muhtarlarımıza sağlık ve esenlikler diliyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :