Dolar : Alış : 3.4901 / Satış : 3.4963
Euro : Alış : 4.1835 / Satış : 4.1910
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32828 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MÜBECCEL KARAEVLİ RAMADA OTELDE HAYIRSEVERLERİ BİRARAYA GETİRDİ.

29 Kasım 2013 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»MÜBECCEL KARAEVLİ RAMADA OTELDE HAYIRSEVERLERİ BİRARAYA GETİRDİ.
MÜBECCEL KARAEVLİ RAMADA OTELDE HAYIRSEVERLERİ BİRARAYA GETİRDİ.

MÜBECCEL KARAEVLİ RAMADA OTELDE HAYIRSEVERLERİ BİRARAYA GETİRDİ.

Tekirdağ da yaptıkları hayır işleriyle tanınan Tekirdağ yardım sevenler derneği kurucularından Mübeccel Karaevli bu gün Tekirdağ Ramada otelde hayırseverleri bir araya getirdi.

Tekirdağ da yapılan  hayır işlerinde daima ismi geçen Mübeccel Karaevli Tekirdağ Ramada otelde düzenlediği kızları Binnur Karaevli, Gülen Karaevli Beylikçi’nin de kendisine destek verdiği yardımsevenler derneği, Türk kadınları birliği  Tekirdağ Şubesi , Yoksul Çocukları Topluma Kazandırma Derneği, Anneler Derneği,Akçakaya ailesi, Karaevli ailesi,  çok sayıda yardımsever ve derneklerinin temsilcilerini, yöneticilerinin buluştuğu yemekte eğlendiler.

Yapılan organizasyona; Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından oluşturulan Koro sazlar eşliğinde Rumeli türküleri ve şarkılarla yemeğe katılanlara güzel bir gün yaşattılar.

Eğlence sonrası birlikte hatıra fotoğrafları çekildikten sonra organizasyonu düzenleyen Mübeccel Karaevli’ye plaket ve çiçek takdim edildi.

Tekirdağ Ramada otelde düzenlenen Programa ; Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın eşi Hatice Nur Yerlikaya,   Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek eşi Düriye Erkek, Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç’ın eşi Münevver Dalgıç, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in eşi, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve eşi Zehra Şimşek, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ve eşi Emine Yılmaz, Tekirdağ böbrek Vakfı yönetim kurulu başkanı Ülkü Eşkinat ile çok sayıda davetli katıldılar.Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :