Mestan Özcan: “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Tekirdağ Programımızı Coşkuyla Tamamladık”

Mestan Özcan: “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Tekirdağ Programımızı Coşkuyla Tamamladık”
20.09.2022

 

2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Tekirdağ Programı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un, AK Parti MKYK Üyelerinin, AK Parti Milletvekillerinin, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ın ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Program ilk olarak ulusal ve yerel basın mensuplarının katıldığı basın toplantısıyla başladı.Ardından yapılan bir törenle AK Parti’ye yeni katılan üyelere sertifikaları takdim edildi. Daha sonra AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatının geçmiş dönem yöneticileriyle bir araya gelindi.

Program Tekirdağ’daki okul aile birlikleri buluşması ve STK’larla gerçekleştirilen toplantıyla devam etti. Son olarak Süleymanpaşa Belediyesi ziyareti ve Rumeli Sahili’nde vatandaşlarla buluşma ve AK Nokta aracı ziyareti yapıldı.

Program hakkında bir açıklama yapan İl Başkanı Mestan Özcan; “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Tekirdağ programımızı coşkuyla tamamladık. Sayın Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, MKYK Üyelerimize, Milletvekillerimize ve tüm yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.”

Ayrıca aynı gün Tekirdağ’ımızın tüm ilçelerinde MKYK Üyelerimizin, Milletvekillerimizin katılımı ile sahada programlar icra edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.