Halk Toplantısı Kapaklı İlçemizde Yapıldı

26.08.2022

Vali Aziz Yıldırım, vatandaşların taleplerini, şikayetlerini ve dertlerini dinlemek, sorunları, ihtiyaçları yerinde tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla düzenlenen “Halk Toplantıları” kapsamında Kapaklı ilçemiz Pınarca ve Yanıkağıl Mahallelerinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyen Vali Yıldırım, talep ve şikayetleri not aldı.

Vatandaşlarımızca dile getirilen sıkıntılar ile ilgili yetkililerden bilgi alarak sorunların çözümü ve vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Toplantıda konuşan Vali Yıldırım: “Sizlere beraber olmaya, sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri öğrenmeye, sizlerin arzusu varsa onu dinlemeye geldik. İnşallah. Asıl konuşacak olan sizlersiniz. Burada bizim elimizden gelen bir şey varsa, bizim görevimiz varsa biz tabi ki yerine getiriyoruz. Bizim görevimizin dışında olan bazen belediyelerin bazen bakanlıkların işleri oluyor onları da oralara iletiyoruz. Yapılmasını takip ediyoruz.

Sizler de buraya kadar geldiniz ama öncelikle tabi ki ben sizi dinlemek isterim. Sizlerin herhangi bir talebi varsa onları öğrenelim. Birlikte konuşalım karşılıklı. Asıl siz ne diyeceksiniz? Önemli olan bu. Onu bilesiniz. Onun için buradayız.” dedi.

Vali Yıldırım’a ziyaretleri sırasında Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin İl Emniyet Müdür V. Fatih Bozboyacı, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve ilçe protokololü eşlik etti

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.