Gizem Yıldırım ile Kemal Can Çarıkçı’nın Nikahını Kıydı

18.09.2022

Başkan Cüneyt Yüksel:

Bir ömür sürecek mutlu bir beraberlik için hayatlarını birleştiren Gizem Yıldırım ile Kemal Can Çarıkçı’nın düğün cemiyetine katılarak nikah akdini gerçekleştirdik.
TBMM Başkanımız Prof. Dr. Sn. Mustafa Şentop hocamızın şahitliğinde düzenlediğimiz nikah töreninde, dünyaevine giren kardeşlerimize sağlık ve huzur dolu uzun ömürler; Allah’tan iki cihan saadeti diledik.
Düğüne TBMM başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Ünal Peynircilik- Adnan Sungur yanısıra davetliler katıldılar.
Adnan Sungur’un mutlu günü…
Türkiye’nin peynir markası olan Ünal Peynircilik yönetim kurulu başkanı Adnan Sungur’un yeğeni Can Çarıkçı ile Gizem Yıldırım’ın düğün Cemiyeti görkemli bir Şölen ile gerçekleşti.
Çok sayıda davetlinin katıldığı törende Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve birçok davetli katılım sağladı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop’un ve Tekirdağ Valisi Azizi Yıldırım’ın şahitlik ettiği nikah töreninin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop yaptığı konuşmada genç çiftlere mutluluklar diledi.
Nikah töreninin ardından davetliler doyasıya eğlendi..
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.