GENÇ YAZAR “İLK” İSİMLİ ROMANINI AHMET SOYUER’E HEDİYE ETTİ

GENÇ YAZAR “İLK” İSİMLİ ROMANINI AHMET SOYUER’E HEDİYE ETTİ
19.03.2020

Tekirdağlı Eda Nur Işıksal “İLK” adını verdiği romanıyla beğeni toplaya devam ediyor. Genç yaşına rağmen yazdığı roman ile çok sayıda çevreden takdir toplayan yazar. Eğitim süreci arasında bilgi edinmek için geziler yapmaya devam ediyor.
Türkiye ve Dünyanın bir çok yerine geziler yapan genç yazar aynı zamanda tanınmış iş adamlarıyla bir araya gelerek hem işleri hakkında bilgiler ediniyor hem de İLK isimli kitabını anlatıp hediye ediyor.
Bu çerçevede ziyaretlerine bir yenisini ekleyen yazar ASYAPORT limanına yaptığı ziyarette yönetim kurulu başkanı Ahmet Soyuer ile bir araya geldi.

Yazar yaptığı açıklamada; Bugün Değerli Büyüğüm Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı (Türkiye ve Balkanlar’ın en büyük konteyner limanı kurucusu.) Sn.Ahmet Soyuer ile bir araya geldik. Kitabım adına beni tebrik ederken kendilerine İLK’i takdim etmekten onur duydum. Ülkeme ve özelde şehrime idol olacak hikayesi çok farklı ve değerli olan bir isim. Geçirdiğimiz bu zorlu dönemin ardından daha sağlıklı günlerde Asyaport ekibiyle İLK’i tanıştırmayı da planlarımız arasına aldık. Daha aydınlık günlerde buluşmak adına sabırsızlanarak kendisine bir kez daha ilgisi sebebiyle teşekkürü borç biliyorum.dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: