DENGE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET

DENGE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET
29.08.2022

DENGE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET

Çerkezköy Özel Denge Anaokulu öğrencileri Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ederek, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılı’nı kutladılar.

Özel Denge Anaokulu Kurucuları Yasemin Altın Erseçkin ve Zehra Gökpınar ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret eden anaokulu öğrencileri, 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. Yılı’nı da kutladılar.

GELECEĞİMİZ SİZLERSİNİZ

Özel Denge Anaokulu 3 ve 4 yaş grubu öğrencilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy’ümüzün ve ülkemizin geleceği sizlersiniz. Bugün ne yapıyorsak sizler için yapıyoruz. İnşallah sizler daha çağdaş, daha müreffeh, daha aydınlık bir Türkiye’de yaşayacaksınız” dedi.

TÜRK TARİHİNİN DÖNEM NÜKTALARINDAN BİRİ

30 Ağustos Salı günü kutlayacağımız Zafer Bayramımızın 100. Yılı’nı kutlayan Belediye Başkanımız Vahap Akay, “30 Ağustos 1922 tarihi, yurdumuzu işgal etmiş olan düşmanların Anadolu’dan sökülüp atıldığı, Büyük Taarruzun zafer ile taçlandığı gündür. Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu ve mutlu olsun” ifadelerini kullandı.

HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKTİRİLDİ

Psikolojik Danışman Rehber Öğretmen Yaren Yılmaz, sınıf Öğretmenleri Seher Yıldız, Sena Servi ve Seda Servi ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret eden Özel denge Anaokulu öğrencileri, daha sonra Belediye Başkanımız ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.