Dolar : Alış : 4.7028 / Satış : 4.7112
Euro : Alış : 5.5133 / Satış : 5.5233
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG24°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37019 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Demokrasi Nöbetleri Vali Mehmet Ceylan’ın Teşekkür Konuşması İle Son Buldu

17 Temmuz 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Demokrasi Nöbetleri Vali Mehmet Ceylan’ın Teşekkür Konuşması İle Son Buldu
Demokrasi Nöbetleri Vali Mehmet Ceylan’ın Teşekkür Konuşması İle Son Buldu

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 15 Temmuz’da yaşananları unutmamak ve unutturmamak amacıyla tutulan Demokrasi Nöbetleri, Valilik önünde Tekirdağlı hemşehrilerimizin yoğun ilgisi ile tekrarlandı.

Nöbette, Kur’an tilaveti ve ardından şehitlerimiz anısına dua okundu.

Vali Mehmet Ceylan Demokrasi Nöbetlerine katılan ve hain darbe girişimde teröristlere karşı ülkemizin bağımsızlığını savunan vatandaşlarımıza bir kez daha şükranlarını sunarak;
“Bizler, geçen seneki coşkuyla, aynı heyecan ve aynı kararlılıkla ülkemizin bağımsızlığının yılmaz bekçileri olarak buradayız. Geleceğimiz için, milli iradeye sahip çıkmak için buradayız. Bu onurlu nöbet aynı şekilde devam edecek. Yaşananları unutmayacağız ve unutturmayacağız. Hep birlikte güçlü ve büyük Türkiye için bir olmaya, birlikte olmaya, çalışmaya ve geleceğimizi inşa etmeye devam edeceğiz.
Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak demokrasiye, milli iradeye ve geleceğimize sahip çıkan vatandaşlarımızın yaşadıkları ile hainlerin kalkışmasını önlerken gazi olan, şehit düşen kardeşlerimizi ve onların aziz hatıralarını unutmamak ve unutturmamak için Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla düzenlenen Demokrasi Nöbetlerine katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

Demokrasi nöbetleri Vali Mehmet Ceylan’ın konuşması son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :