Dolar : Alış : 4.8357 / Satış : 4.8444
Euro : Alış : 5.6599 / Satış : 5.6701
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 37778 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇORLU SPOR KOMPLEKSİ TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

12 Ekim 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»ÇORLU SPOR KOMPLEKSİ TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI
ÇORLU SPOR KOMPLEKSİ TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından çorluda yapımına başlanan 2500 kişilik kapalı spor salonu için temel atma töreni yapıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen ve sözleşmesi imzalanarak yüklenici firmaya yer tesliminde bulunulan 2500 kişi kapasiteli Çorlu Spor Kompleksi için bu gün (12 Ekim 2017 Perşembe günü saat 16:00’da) inşaatın bulunduğu Çorlu Hatip Mahallesi Işıklı Sokak’ta temel atma töreni gerçekleştirildi.
Temel atma töreninde Tekirdağ büyükşehir belediyesi genel sekreteri Oral Karakaya, ardından Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılacak spor kompleksinin Çorlu gençliğine ve spora yapacağı olumlu katkılara dikkat çekerken yaklaşık 24 milyon Türk Lirası ihale bedelli 2500 kişilik modern kapalı spor salonunda; basketbol, hentbol ve voleybol sahaları, antrenman salonları, soyunma odaları, hakem ve gözlemci odaları ve idari birimler olacağını belirtti. 2018 yılı sonunda inşaatı bitirilmesi öngörülen tesisin şehrimiz için önemli bir yatırım olduğunu ifade etti.
Ardından Tekirdağ Büyükşehir belediye başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç birer konuşma yaptılar.

Konuşmalar sonrası kurdele kesildi. Butona basarak temel atma işlemi gerçekleştirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :