BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KORONAYA KARŞI ÖNLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KORONAYA KARŞI ÖNLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
19.03.2020

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KORONAYA KARŞI ÖNLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi son aylarda dünyanın gündemine oturan ve hızla yayılmaya başlayan Korona Virüsünün Türkiye’de de yayılmaması için gerekli tedbirleri alıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığına bağlı görevli personel Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine giriş yapan personel ile vatandaşın ateşini ölçüyor.

 

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI 11 İLÇEDE  ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından on bir İlçede yürütülen dezenfeksiyon işlemleri; toplu taşıma araçlarında, otogarlarda, duraklarda ve bu faaliyetler kapsamında Park Bahçelerde düzenli olarak yapılıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine ait hizmet binaları, kamu binaları ve Aile Sağlığı Merkezleri de dezenfekte ediliyor.  Corona (Covid-19) virüsünün yayılmaması için dezenfeksiyon işlemleri düzenli olarak devam    ettiriliyor.

 

SÜLEYMANPAŞA, ÇORLU VE ÇERKEZKÖYDE YOLLAR VE KALDIRIMLAR YIKANIYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Dairesi Deniz Şube Müdürlüğü ekipleri ile Park Bahçeler Dairesi  Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler de Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde  yolları ve kaldırımları  yıkayarak önlem alıyorlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: