Dolar : Alış : 3.4973 / Satış : 3.5036
Euro : Alış : 4.1170 / Satış : 4.1244
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG27°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32473 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bilim Teknoloji Genel Müdüründen NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti

19 Ekim 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»Bilim Teknoloji Genel Müdüründen NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti
Bilim Teknoloji Genel Müdüründen NKÜ Rektörüne Nezaket Ziyareti

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim Teknoloji Genel Müdürü Doç. Dr. İlker Murat Ar, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üniversite olarak Bilim, teknoloji, Ar-Ge, girişimcilik ve yenilikçilik faaliyetlerine önem veriyoruz. Üniversitemizde son yıllarda, bu manada çok önemli ilerleme sağlanmıştır.” dedi. Prof. Dr. Osman Şimşek, NKÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş.’nin Çorlu’da bulunan TGB-2 alanında yap-kullan-devret modeli içinde 4 adet bina ve sosyal tesis yapılması planlandığını ve burada “Tekirdağ Avrupa Yazılım Vadisi” oluşturmak için çalışmalar gerçekleştirildiğini de vurguladı.

Bilim Teknoloji Genel Müdürü Doç. Dr. İlker Murat Ar da ziyarette Üniversitemizin bilim, sanayi ve teknoloji alanında gerçekleştirdiği projeleri yakından takip ettiğini belirterek; Prof. Dr. Osman Şimşek’i bu çalışmalardan ötürü kutladı.

Üniversitemiz TEKNOPARK A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker ile Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Fahrettin Akçal’ın da bulunduğu ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :