Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG9°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 35467 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BASKETBOL YAZ SPOR OKULLARI, İLK GÜNÜNDE TEBESSÜM DOLU, MUTLU AİLE VE ÇOCUKLARLA START VERDİ.

13 Haziran 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SPOR»BASKETBOL YAZ SPOR OKULLARI, İLK GÜNÜNDE TEBESSÜM DOLU, MUTLU AİLE VE ÇOCUKLARLA START VERDİ.
BASKETBOL YAZ SPOR OKULLARI, İLK GÜNÜNDE TEBESSÜM DOLU, MUTLU AİLE VE ÇOCUKLARLA START VERDİ.

Basketbol Yaz Spor Okulları Tekirdağ İsmet İnönü Spor Salonunda Antrenör Özlem BALTA gözetiminde bugün çalışmalarına başladı. Pazartesi ,Çarşamba,Cuma sabah saat:09:00-10:00,Salı-Perşembe günleri ise sabah saat:09:00-11:00 arası 7-13 yaş grubuna yönelik yaz spor okulları kayıtları devam ediyor.

13 Haziran 2016 tarihinde start veren basketbolu yaz okullarının ilk gününde İsmet İnönü Spor Salonunda bulunduk.Tebessüm dolu mutlu aile ve çocuklarla karşılaştık.

Basketbol Antrenörü Özlem BALTA ile  yaz okulları ile ilgili küçük bir röportaj yaptık.Basketbol Antrenörümüz Özlem BALTA ;

‘’ Hem yaz hem kış spor okulları çalışmalarımızda velilerle de diyalog halinde bulunuyoruz ve memnuniyetlerini bizlere dile getiriyorlar,Öncelikle Spor Bakanlığına ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne de memnuniyetlerini iletmemi istediler.Bende velilerim adına ve kendi adıma  yaz ve kış spor okulları faaliyetleri için gönülden teşekkür ediyorum.Sporla birlikte bir aile olduk burada.

Çocukların spor ile uğraşırken toplum kurallarına uyabilmesi,dürüstlük,sağlıklı ilişkiler kurabilmesi,zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bedensel ve ruhsal gelişimine fayda sağladığı konusunda bilinç kazanmış velilerimiz var.Hal böylede olunca da eğitimlerimiz daha güzel ve eğlenceli geçiyor.

Çocuk ve gençler için spor aynı zamanda etkili ve çekici bir unsurdur.Bireyi topluma hazırlar.Kişiyi toplumun en önemli ve onurlu bir üyesi yapar.Ayrıca genç nesillerin üretkenliği,sosyal kaynaşma ve birlikte iş yapabilme gibi bir çok faydası vardır.

Bence spor bir tedavi yöntemidir.Toplumların eğitim ve kültür düzeylerini de arttırır.Kısacası spor sağlıktır,mutluluktur,tebessümdür.Herkesi hangi branş olursa olsun 7’den 70’e spor’a davet ediyorum. ‘’ Şeklinde duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :