BAŞKAN YÜKSEL TEDBİRLERİ YERİNDE İNCELİYOR

BAŞKAN YÜKSEL TEDBİRLERİ YERİNDE İNCELİYOR
17.03.2020

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde yapılan corona virüsü önlemleri takdir topluyor. Dünya genelinde yaşanan bir sıkıntıya karşı ülkemizde de alınan önlemleri yerel yönetimlerin hızlıca destek vermesiyle etkisinin azaltılması hedefleniyor.
Bu anlamda vatandaşların içini rahatlatan ve sağlığını korumak için yapılan çalışmalara büyük destek veren Tekirdağ Süleymanpaşa belediyesinin etkin mücadeleyi devam ettirmesi vatandaşlardan destek görüyor.

Belediye ekipleri kurum ve kuruluşlar dahil vatandaşların toplu oldukları her yerde virüse karşı önlemler alarak gereken müdahaleyi yapıyorlar.
Neredeyse her yere giden ekipleri sorun olabilecek her noktaya el atıyorlar.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye başkanı Cüneyt Yüksel yapılan çalışmaları birebir inceliyor. Saha da elini taşın altına koyarak işlerin tam randımanlı yapılması adına süreci yakından takip ediyor.
Yüksel; Vatandaşlarımızın dsağlığı her şeyden önemlidir. Makam odamız da ya da evimizde oturarak süreci yönetmiyoruz. Her şey de olduğu gibi bu konuda da çalışan görevlilerimizle birlikte Süleymanpaşa da yaşayanlar için sahadayız. Elimizden gelenleri eksiksiz yapacağız. Vatandaşımızın güvenliğini sağlamak içn gerkeen önlemleri almaya devam edeceğiz.dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: