Dolar : Alış : 3.4901 / Satış : 3.4963
Euro : Alış : 4.1835 / Satış : 4.1910
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32828 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Baby & Sport Mağazası Dereağzında Açıldı

23 Nisan 2011 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ARŞİV»Baby & Sport Mağazası Dereağzında Açıldı
Baby & Sport Mağazası Dereağzında Açıldı

Tekirdağ Serdar Züccaciye mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Tekirdağında yıllardır züccaciye ve çeyiz üzerine mağazaları bulunan Sefer Süleyman ve oğlu Serdar Gül yeni mağazaları Baby & Sport Hürriyet Mahallesi Dereağzı Mevkii’nde açıldı.

Açılışa Tekirdağ Milletvekili Ziyaettin Akbulut, Tekirdağ Belediye Başkanı Opr. Dr. Adem Dalgıç ve eşi,  Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Soner Çizen,Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Meral,  İl Müftüsü Mahmut Gürlen, Ak Parti Milletvekili Adayları Özlem Yemişçi, Sait Yazı, Mestan Özcan, Mustafa Yel, Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz  Günay, Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı Erhan Tanrıöver, Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Belediye Meclis Üyesi Hüyesin Uysal, Raşit Akın, Bellona Güleryüz Mobilya Süleyman Cambaz, Elmas Grafik Nedim Kaz, Oğuz Erdağlı, Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Galip Öge, Ak Parti Eski İl Başkanı Cavit Yazıcı, Sadullah Çelebi, Gül ailesi yakınları katıldılar. Açılışta ses düzeni ve sunuculuğu Nedim Arıcı, katılan misafirlere ikramıda Şar Pastanesi tarafından açılan açık büfeden yapıldı.

Yenimağazanın açılış merasiminde mağazanın sahibi ve işletme sorumlusu Serdar Gül kısa konuşmasında, Bu anlamlı 23 Nisan günü yapılan açılışa katılan herkese teşekkür etti. Tekirdağ Milletvekili Ziyaettin Akbulut’ta bu müteşebbis iş adamları kardeşlerimi kutluyorum. Bu gibi mağazaların Tekirdağ’ında çoğalmasını diliyorum. Hayırlı uğurlu olmasını dileyerek torunları için siparişler yazdırdığınıda konuşmasında belirtti.

Tekirdağ İl Müftüsü Mahmut Gürlen’de yaptığı konuşmasında bu müessesenin sahiplerinin ve ailelerinin kazadan beladan korunmasını dileyerek yaptığı dua sonrası açılış kurdelesini kesmek üzere Ziyaettin Akbulut, Belediye Başkanı Opr. Dr. Adem Dalgıç ve eşi, Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ile Sefer Gül birlikte kurdeleyi keserek mağazanın açılışını yaptılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :