Dolar : Alış : 3.4901 / Satış : 3.4963
Euro : Alış : 4.1835 / Satış : 4.1910
HAVA DURUMU
hava durumu

TEKIRDAG28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 32828 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK PARTİ TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ İLK ADAY ADAYI ÖZGÜR YAVER OLDU.

22 Ağustos 2013 - kez okunmuş
Ana Sayfa » SON DAKİKA»AK PARTİ TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ İLK ADAY ADAYI ÖZGÜR YAVER OLDU.
AK PARTİ TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ İLK ADAY ADAYI ÖZGÜR YAVER OLDU.

özgür yaverÖZGÜR YAVER AK PARTİ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde Tekirdağ Ak parti den ilk aday adaylığını Özgür Yaver yaptı. Tekirdağ büyük şehir belediye başkanlığı aday adayları dört gözle beklenirken Süleymanpaşa ilçesi aday adaylığını ilk olarak açıklayan Özgür Yaver kimdir?

Ak parti seçim işleri başkanlığınca yönetimlerde bulunan seçilmişlerin aday adayı olabilmeleri için halen herhangi bir yazı gelmediği için daha çok sayıda adayın eylül ayı içinde yazının gelmesi sonrası aday adaylarının isimlerinin açıklanması bekleniyor.

Özgür Yaver’i kısaca  tanıyalım

            Özgür Yaver kimdir; 1972  Malkara/Tekirdağ  doğumluyum.1996 yılından bu yana Tekirdağ da serbest İnşaat Mühendisliği yapmaktayım.Dört yıl  TTSO odası inşaat komitesi  başkanlığı ve meclis üyeliği yaptım. Müsiad  Tekirdağ kurucu  üyesi ve aynı zamanda yönetim  kurulu üyesiyim . Tekirdağ Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneği  başkan  yardımcılığı görevimi yürütmekteyim .

 

             2001 yılında kurulduğundan bu yana Ak Parti çatısı altında iki dönem Merkez İlçe başkan yardımcılığı , yine bir dönem İl Teşkilat Başkanlığı  yaparak hizmet  ettiğim partimden , önümüzdeki dönem  yapılacak olan yerel seçimlerde Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına aday adayım.

  

           Bilindiği  gibi adaylık süreciyle  ilgili olarak , partimiz kurumsal istişarelerini  yaparak , Tekirdağ için , Büyükşehir ve bütün ilçelerinde , en uygun adayları tespit etmek için , uzun bir  süredir  yoğun bir çalışma içerisindedir.

 

        Bu  çalışmalar çerçevesinde partimizin  yetkili kurulları  ile  istişare  ederek aday adaylığı niyetimi  iletmiş  bulunuyorum.

 

        İnsana ve yaşadığım şehre karşı olan hizmet anlayışım , uzun süreli mesleki tecrübem , şehirle ilgili projelerim , halkımızın yoğun teveccühü , Ak Parti çatısı altında edindiğim siyasi tecrübem , bana aday adayı olma sorumluluğu yüklemiştir.

 

       Nufusu hızla artan Tekirdağ ımızın   önemli derecede hizmet  ihtiyacını karşılayabilmek için , bu işi layıkıyla  yapabilecek başkan ve kadrolara ihtiyaç vardır.

 

 

     İnsanların en hayırlısı ,  insanlara faydalı olandır  düşüncesiyle , şehrimizin önümüzdeki  beş yıl boyunca  kaderini belirleyecek  çok önemli  kararlarının  verileceği

yerel seçim sürecinde , parti  teşkilatımızın en doğru kararı vereceğine  inancımı  belirterek hakkımızda hayırlısını diliyorum.dedi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :