TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA PROTOKOLÜ BİR ARAYA GELDİ

Tekirdağ da büyükşehir yasasıyla kurulan Süleymanpaşa ilçesinin yeni atanan kaymakamı Kadir Kıcıroğlu ve ilçe protokolü ile birlikte Süleymanpaşa ilkokuluna ziyarette bulundular.

Tekirdağ da yeni göreve başlayan Süleymanpaşa ilçe kaymakamı ve kendisine bağlı olan ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Mutlu, Ak parti Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut, Ak parti Süleymanpaşa ilçe başkanı Av. Emrah Tunca, okul müdürü Halil Tanrıverdi, Ak parti il başk. Yrd. Ahmet Aygün ile birlikte ziyarette bulundular.

İlköğretim haftası sebebiyle ilk ziyaretlerini Süleymanpaşa ilkokuluna yapan kaymakam Kadir Kıcıroğlu’nun eğitim öğretime vermiş olduğu önemi gözler önüne sermiş oldu. Geçtiğimiz günlerde gündem yaratan engellilerle ilgili sözleriyle sebebiyle yanlış anlaşıldığını dile getiren Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut okulda engelli bir öğrenci ile ilgilenirken yaşanan bu kötü konudan duyduğu üzüntüyü bir kez daha yineledi.

Okul müdürü Halil Tanrıverdi de bu gün ilköğretim haftası sebebiyle Süleymanpaşa ilçemizin kaymakamı ve Milletvekilimiz T. Ziyaeddin Akbulut ve beraberindeki misafirlerimize okulumuza yaptıkları ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ederim dedi.

Yazar : Haber Merkezi

20 Eyl 2013
ArtıYazı BüyüklüğüEksi