MÜBECCEL KARAEVLİ RAMADA OTELDE HAYIRSEVERLERİ BİRARAYA GETİRDİ.

29 Kas 2013 Cum 23:19
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

MÜBECCEL KARAEVLİ RAMADA OTELDE HAYIRSEVERLERİ BİRARAYA GETİRDİ.

Tekirdağ da yaptıkları hayır işleriyle tanınan Tekirdağ yardım sevenler derneği kurucularından Mübeccel Karaevli bu gün Tekirdağ Ramada otelde hayırseverleri bir araya getirdi.

Tekirdağ da yapılan  hayır işlerinde daima ismi geçen Mübeccel Karaevli Tekirdağ Ramada otelde düzenlediği kızları Binnur Karaevli, Gülen Karaevli Beylikçi’nin de kendisine destek verdiği yardımsevenler derneği, Türk kadınları birliği  Tekirdağ Şubesi , Yoksul Çocukları Topluma Kazandırma Derneği, Anneler Derneği,Akçakaya ailesi, Karaevli ailesi,  çok sayıda yardımsever ve derneklerinin temsilcilerini, yöneticilerinin buluştuğu yemekte eğlendiler.

Yapılan organizasyona; Türk Kadınlar Birliği Tekirdağ Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından oluşturulan Koro sazlar eşliğinde Rumeli türküleri ve şarkılarla yemeğe katılanlara güzel bir gün yaşattılar.

Eğlence sonrası birlikte hatıra fotoğrafları çekildikten sonra organizasyonu düzenleyen Mübeccel Karaevli’ye plaket ve çiçek takdim edildi.

Tekirdağ Ramada otelde düzenlenen Programa ; Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın eşi Hatice Nur Yerlikaya,   Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek eşi Düriye Erkek, Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç’ın eşi Münevver Dalgıç, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in eşi, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve eşi Zehra Şimşek, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ve eşi Emine Yılmaz, Tekirdağ böbrek Vakfı yönetim kurulu başkanı Ülkü Eşkinat ile çok sayıda davetli katıldılar.Yazar : Haber Merkezi

facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

HABERLERE DUYARSIZ KALMAYIN YORUM YAZIN ...


Benzer Haberler

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya OSB ile ilgili konuştu. Yerlikaya; toprak sevmek...

Yorum 
0

Basın yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ile beraber...

Yorum 
0

Tekirdağ Yeni Haber Gazetesi 117.Sayı Çıktı

Yorum 
0
CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Kim Olsun ?
İlhami Özcan Aygun
Şerafettin Kurt
Şerafettin Terzi
Emre Köprülü
Candan Yüceer
Faik Öztrak
Bunların Dışında Birileri