CHP TEKİRDAĞ İL BAŞKANI KADİR ALBAYRAK VEDA ETTİ

CHP TEKİRDAĞ İL BAŞKANI KADİR ALBAYRAK VEDA ETTİ

20.05.2012  Pazar günü  Tekirdağ İsmet İnönü kapalı spor salonunda yapılacak olan CHP il kongresi ile ilgili mevcut il başkanı Kadir Albayrak bu gün il başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi.

Tekirdağ CHP il başkanı olarak 26 aydır görev yaptığını açıklayan Albayrak yapılacak olan kongrede aday olmayacağını 9 ilçe başkanının birlikte hareket ederek destekledikleri Mimar Recep Palabıyık ve Eski Milletvekili Av. Mehmet Nuri Saygun’un aday olduğu 2 adaylı il kongresine gidileceğini belirtti.

Bu güne kadar yaptığı hizmetleri anlatan Albayrak önceki il başkanı Fahrettin Meker den görevi devir aldığında Tekirdağ da CHP yi daha ileriye götüreceğini açıklamış ve bunu da gerçekleştirdiğini dile getirdi.

Kimya mühendisi olarak yıllarca resmi kurumda görev yaptığı devletten almış olduğu terbiye ile bilgi ve bürokrasi tecrübesini önümüzde yapılacak olan Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adaylığı için kullanacağını açıkladı.

Pazar günü yapılacak olan il kongresi için her türlü hazırlıkların tamamlandığını 612 delege ile kongreye gidileceğini çorludan 184 Tekirdağ dan  128 Çerkezköy den 91 Malkara dan 48 Şarköy den 29 Saray dan 44 Muratlı dan 28 M.Ereğlisin den 14, 8 disiplin, 3 milletvekili , 1 belediye başkanı oy kullanacak.

Ayrıca basın mensuplarından Tekirdağ Belediyesi ile ilgili sorulan sorulara Tekirdağ Belediyesinin yapmış olduğu 44 tane projenin kendisi tarafından da beğenildiğini , temizlik araçları üzerinde ve çıkarılan gazete ve broşürlerde başkanın resimlerinden dolayı eleştirisi olduğunu dile getirdi.

Yapılacak olan CHP il kongresinin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini dilerken. 19 mayıs gençlik ve spor bayramını da kutladı.

Yazar : Haber Merkezi

18 May 2012 Cum 17:04
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

TEKİRDAĞ HABER

MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KİMLER OLSUN?
Arif Yalçın
Belma Kuvancı
Bülent Belen
Ergün Vardar
Gülay Sormageç
Hakan Özgül
İlhan Önay
İsmet Fıçıcı
Kamil Günay
Leman Can
Muhammer Varol
Mustafa Yıldırım
Naci Akyazı
Nurullah Burak Korkmaz
Ogün Karkıner
Recep Çalışkan
Sami Küçüksolak