AVRUPA GÖZ HASTANESİ TEKİRDAĞ DA HİZMETE GİRDİ.

DSC_0644AVRUPA GÖZ HASTANESİ TEKİRDAĞ DA HİZMETE GİRDİ.

Türkiye genelinde Avrupa göz hastanesi grubunun bünyesinde 18. Sağlık tesisi olma unvanına sahip olan Tekirdağ Avrupa Göz Hastanesi bu gün Tekirdağ da görev yapan medya mensuplarıyla bir araya geldi.

yücel ocakTürkiye de göz alanında hizmet veren Avrupa göz grubu 2013 yılının son ayından itibaren Tekirdağ da tüm Trakya ya hizmet vermeye başladı.

Bu gün basın mensuplarıyla bir araya gelen Avrupa Göz Hastanesi Müdürü Yücel Ocak hastane çalışma sistemi hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi.

Avrupa Göz Hastanesi Müdürü Ocak; öncelikle hasta odaklı çalıştıklarını, hasta memnuniyetine çok önem verdiklerini belirtti. Avrupa Göz Hastanesinin Tekirdağ’a büyük hizmetler getirerek burada olan hastaların memnuniyetleri için son sistem teknolojilerle sağlayacaklarını, tıbbi imkanların yanında bünyemizde yer alan profesörlerimizin desteğiyle de Tekirdağ halkına hizmet edeceklerini söyledi.

Tekirdağ Avrupa Göz Hastanesin de gerçekleşen basın toplantısı karşılıklı soru cevap sonrasında yapılan ikramla son buldu.

 

Yazar : Haber Merkezi

04 Oca 2014 Cts 20:52
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

TEKİRDAĞ HABER

MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KİMLER OLSUN?
Arif Yalçın
Belma Kuvancı
Bülent Belen
Ergün Vardar
Gülay Sormageç
Hakan Özgül
İlhan Önay
İsmet Fıçıcı
Kamil Günay
Leman Can
Muhammer Varol
Mustafa Yıldırım
Naci Akyazı
Nurullah Burak Korkmaz
Ogün Karkıner
Recep Çalışkan
Sami Küçüksolak