AVRUPA GÖZ HASTANESİ TEKİRDAĞ DA HİZMETE GİRDİ.

AVRUPA GÖZ HASTANESİ TEKİRDAĞ DA HİZMETE GİRDİ.

DSC_0644AVRUPA GÖZ HASTANESİ TEKİRDAĞ DA HİZMETE GİRDİ.

Türkiye genelinde Avrupa göz hastanesi grubunun bünyesinde 18. Sağlık tesisi olma unvanına sahip olan Tekirdağ Avrupa Göz Hastanesi bu gün Tekirdağ da görev yapan medya mensuplarıyla bir araya geldi.

yücel ocakTürkiye de göz alanında hizmet veren Avrupa göz grubu 2013 yılının son ayından itibaren Tekirdağ da tüm Trakya ya hizmet vermeye başladı.

Bu gün basın mensuplarıyla bir araya gelen Avrupa Göz Hastanesi Müdürü Yücel Ocak hastane çalışma sistemi hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi.

Avrupa Göz Hastanesi Müdürü Ocak; öncelikle hasta odaklı çalıştıklarını, hasta memnuniyetine çok önem verdiklerini belirtti. Avrupa Göz Hastanesinin Tekirdağ’a büyük hizmetler getirerek burada olan hastaların memnuniyetleri için son sistem teknolojilerle sağlayacaklarını, tıbbi imkanların yanında bünyemizde yer alan profesörlerimizin desteğiyle de Tekirdağ halkına hizmet edeceklerini söyledi.

Tekirdağ Avrupa Göz Hastanesin de gerçekleşen basın toplantısı karşılıklı soru cevap sonrasında yapılan ikramla son buldu.

 

Yazar : Haber Merkezi

04 Oca 2014 Cts 20:52
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

TEKİRDAĞ HABER


Döviz Alış Satış
Euro 2.3971 TL 2.4311 TL
Dolar 2.9126 TL 2.9243 TL